На території Черкаської області наразі діють 1 730 об’єктів розподіленої генерації.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Зокрема, нещодавно з’явилася ще одна сонячна електростанція в нас в області, а це +1 МВт у загальну генерацію.
Цього разу це проєкт від компанії «Індіан Солар» у межах програми «Сонячний вулик».
За час повномасштабної війни в області на 74% збільшили кількість таких об’єктів. Спільними зусиллями громад і партнерів, бізнесу, жителів маємо такий проміжний результат.
Енергетична децентралізація — завдання Президента України Володимира Зеленського для всіх областей.
“Працюємо системно, підтримуємо ініціативи та надаємо необхідний супровід на рівні ОВА”, — зазначив Ігор Табурець.
Варто зауважити, що до 2027 року на Черкащині мають реалізувати понад пів сотні проєктів зі встановлення об’єктів розподіленої генерації.
Також читайте: «Полеглі, але не забуті»: черкаське медіа запрошує на виставку, присвячену пам’яті полеглих захисників