Об’єкти соціальної сфери КП “Фотоприлад” передадуть в комунальну власність

в Новини

Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив новообраний голова Черкаського обласного відділення Національного олімпійського комітету Андрій Більда. 

 – Разом з Народним депутатом Олег Петренко, першим заступником міського голови Тарас Хвиль, начальником управління у справах молоді та спорту області Макс Зеленський відвідали учора провідне підприємство оборонної галузі м. Черкаси НВК “Фотоприлад”. Загальне враження, що на цій території час зупинився на позначці 80-х років минулого сторіччя. Тим не менше, підприємство працює і збирається нарощувати виробництво продукції, вкрай необхідної сьогодні для наших військових. Дуже конструктивно поспілкувались з директором заводу Григорієм Степановичем Корево, людиною сучасних поглядів, з великим управлінським досвідом і амбітними планами по відродженню “Фотоприладу”. Вдалося досягти порозуміння у питанні передачі до комунальної власності міста об’єктів соціальної сфери, а саме: гуртожитку по вул. Пастерівській, 44, будівлі кафе “Берізка” по вул. Корольова, 23, поліклініки НВК “Фотоприлад” по вул. Б. Вишневецького, 61. Дитячий оздоровчий табір “Лісова Казка” у с. Чапаївка буде передано громаді Золотоніського району. І найголовніше, зрушилось з місця питання, яке місцева влада намагалась безрезультатно вирішити впродовж багатьох років, про передачу місту будівлі спорткомплексу “Сокіл” більш відомої, як басейн на Центральному стадіоні. Керівника підприємства найбільше турбувало питання, чи знайде місто гроші на утримання та модернізацію будівель, чи не стануть привабливі споруди в центрі міста об’єктами приватизації? Адже утримувати басейн, поліклініку, дитячий табір дуже накладно для бюджету. Зі свого боку ми пообіцяли, що подальшу зміну власника очікує лише гуртожиток, жителі, якого зможуть приватизувати кімнати, в яких мешкають уже багато років, створивши при цьому ОСББ. Інші ж споруди, одразу після передачі у власність міста, буде включено до переліку об’єктів, приватизацію яких заборонено.
Найближчим часом мають бути прийняті відповідні рішення Кабінету міністрів України, Черкаських міської та обласної рад та Державного концерну “Укроборонпром” і, сподіваюсь, справа зрушить з місця. А першим об’єктом, який перейде у власність громади міста Черкаси стане гуртожиток по вул. Пастерівській, 44, – зазначив Андрій Олександрович.