Оберігати спокій черкасців на пляжах та в парках будуть велопатрулі

в Новини

З настанням весняно-літнього сезону в місті Черкасах відновлено роботу велопатрулів. Правоохоронці на велосипедах будуть нести службу в лісопаркових зонах та на пляжах міста, де обмежено рух автотранспорту.

З початку травня та впродовж весняно-літнього періоду на території місцевих парків, пляжів та в зонах відпочинку охорону громадського порядку будуть здійснювати не лише піші та автопатрулі, а також правоохоронці на велосипедах.

PM553image002

Велопатрулі діють на території Черкас вже декілька років поспіль та добре себе зарекомендували. Правоохоронці, «озброєні» велосипедами, набагато мобільніші у паркових та пляжних зонах, де це неможливо зробити автомобілем. Формений одяг співробітників батальйону патрульної служби, які несуть службу на велосипедах, помітно відрізняється від звичного: правоохоронці одягнені у білі футболки з шевронами, на яких великими буквами нанесено напис «міліція», що робить їх більш впізнавальними та діє як стримуючий фактор для правопорушників – побачивши такого велосипедиста, зловмисник навряд чи зважиться в його присутності порушувати закон. Пересуваються правоохоронці на сучасних швидкісних велосипедах, що дає змогу діяти більш оперативно в реагуванні на правопорушення.

Місцеві жителі схвально відносяться до такого виду патрулювання та запевняють, що в присутності правоохоронців відчувають себе набагато спокійніше та впевненіше.

СЗГ УМВС України в Черкаській області