Сьогодні в Україні вшановують захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Довідково: 29 серпня 2014 року стався один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом. Коли українські військові колонами виходили «зеленим коридором», росіяни порушили домовленості та розстріляли їх.
За даними Українського інституту національної пам’яті, унаслідок підступності росіян українська армія втратила загиблими 366 воїнів, 429 отримали поранення, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.
Щорічно в цей день згадують не лише тих, хто загинув під Іловайськом, а й вшановують пам’ять усіх полеглих захисників і захисниць України в російсько-українській війні…
Тому редакція видання «ВиЧЕрпно» вирішила провести соціальний експеримент та дізнатися, чи готові черкасці поділитися своїм болем втрати.