Обласна бібліотека для дітей отримала масштабне поповнення фондів

Обласна бібліотека для дітей отримала масштабне поповнення фондів
в Новини

1133 примірники, 199 назв нових, популярних, цікавих книжок з’явилися в Черкаській обласній бібліотеці для дітей. Книги придбані за кошти, виділені в межах Програми поповнення бібліотечних фондів у Черкаській області на 2018 – 2023 роки.

Це перше з 2010 року масштабне поповнення фонду бібліотеки за рахунок обласного бюджету. Колекцію вдалося збагатити найсвіжішими бестселерами українських та зарубіжних письменників, якісними виданнями класики, що вивчається за шкільною програмою, та популярними серед дітей і підлітків історіями. Фонд поповнили книжки з «Видавництва Старого Лева», «Школи», «Тези» та видавництва «Знання». Уже незабаром можна буде взяти в бібліотеці прославлені твори Наталії Щерби, Галини Вдовиченко, Сашка Дерманського, Надії Гербіш, Клауса Гаґерупа, Джеремі Стронґа, Ульфа Старка та інших, не менш відомих і майстерних авторів.

Детальніше із цими виданнями пропонуємо невдовзі ознайомитися в рубриці «Радимо прочитати» (розділ «Книжкові новинки») на нашому сайті: http://chobd.ck.ua/…/i/2011-11-22-13-22-32/knizhkovi-novinki.

За інформацією Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації