«Обов’язково вакцинуюся, як тільки буде така нагода», — Всеволод Кульчиковський про щеплення від «ковіду» (ВІДЕО)

в Відео Медицина Новини
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Останні декілька днів кількість вперше виявлених випадків захворювання на COVID-19 в місті Черкаси перевищує 100 осіб за добу. Відповідно, спостерігається поступове погіршення епідемічної ситуації в обласному центрі. Про це в студії «ВиЧЕрпно» заявив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський. 

З початку пандемії в Черкасах на COVID-19 захворіли близько 13 тисяч осіб, з них 545 — медичні працівники, померли 236 осіб, які хворіли на коронавірусну хворобу.

Також він повідомив, що станом на 1 квітня вакциновано 2300 осіб, з них 670 медичних працівників. Скільки ж буде провакциновано під час другого етапу, який стартував 22 березня, наразі сказати важко.

- З готовністю вакцинуватися у нас є певні проблеми. Наприклад, у віковій категорії від 70 до 79 років, згідно даних Держреєстру, у нас в місті проживає 18300 осіб, а готові провакцинуватися лише 5250 осіб. Подібна ситуація у віковій категорії від 65 до 69 років. При загальній кількості 17500 таких осіб, готові провакцинуватися приблизно теж 5000 осіб. Тому з цим є проблеми, але вони характерні для всієї країни. Ми зі свого боку не відмовляємо нікому і всі, хто потрапляють у відповідну категорію, мають шанс провакцинуватися, — прокоментував головний меди Черкас.

Також пан Кульчиковський наголосив, що альтернативи вакцинації у подоланні коронавірусної пандемії — немає. Сам він ще не вакцинувався, оскільки тільки нещодавно перехворів на COVID-19. Проте, за його словами, обов’язково це зробить.

- Я перехворів нещодавно, але обов’язково вакцинуюся як тільки буде така нагода, — сказав Всеволод Кульчиковський.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
«Невідоме про відомих»: призерка Чемпіонату України з автокросу Таня Яроменко (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: тренерка баскетбольної групи підтримки «Golden Ladies» Ірина Євченко (ВІДЕО)
Відео
«Зараз я справляюся», — Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)