Очільник області особисто перевірив роботу “гарячих ліній”, які надають роз’яснення щодо отримання житлових субсидій

в Новини, Суспільство

На сьогоднішній день 610 тис. домогосподарств області отримали спрощені форми заяви та декларації, виготовлені ПАТ “Черкасиобленерго”. Разом з бланками черкащани мали отримати й інструкції по заповненню заяви та декларації, а також пам’ятки з адресами місцевих органів соціального захисту населення та телефонами “гарячих ліній”, куди можна звернутися за додатковими роз’ясненнями. 

Таку інформацію на координаційній нараді в ОДА озвучив директор Департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало, звернувши увагу керівників управлінь на активізацію роботи саме телефонних “гарячих ліній” та обізнаності фахівців, які надають роз’яснення з цих питань.

 – Я сам особисто у суботу зателефонував на 5 телефонів “гарячих ліній”, з них три не відповіли, а по двох – запропонували звернутися в понеділок до органу соцзахисту. Таке є недопустимим і буде контролюватися зі сторони облдержадміністрації та Департаменту, – відзначив Руслан Чикало.

Chykalo

Перевірку працівникам “гарячої лінії” влаштував і голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, зателефонувавши на одну з них прямо із залу засідань. Відповідь, яку йому надали, стосовно можливості отримання субсидії, які документи для цього необхідні та скільки це займе часу, повністю задовольнила очільника області.

Також присутнім нагадали, що наразі в області субсидіями на житлово-комунальні послуги скористалося понад 61 тис. сімей. Сума нарахувань перевищила 80 млн грн. Збільшилися також і розміри призначених субсидій. Наразі середній розмір фактично надаваних житлових субсидій складає 406,7 грн.

Читайте також: З травня 2015 року запроваджується новий спрощений порядок нарахування субсидій