Очільник області відмітив зміни Умані на краще

Очільник області відмітив зміни Умані на краще
в Новини

Влада, підприємці та громада в Умані нарешті консолідовані. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на святкуванні Дня міста. Уманчани відзначали його в суботу, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Епіцентром святкувань стало середмістя Умані. Зранку ним пройшлася кількатисячна хода. Молодь доводила, що єднає Україну. Колону разом із владцями очолили АТОвці. Потому святкувальників вражали в містечку розваг. Тут уманські умільці показували свої таланти. А поруч юні боксери випробовували новий ринг. Його придбали коштом обласного бюджету. Тепер вихованці відділення боксу Уманської дитячо-юнацької спортивної школи матимуть нову базу для тренувань. А ще – Умань із новим рингом зможе приймати чемпіонати на Кубки України.

20151003_101403

20151003_104914

20151003_103606

– Не як голова ОДА, а як звичайний громадянин можу сказати, що Умань за останній рік змінилася на краще, – каже очільник області Юрій Ткаченко. – Команді Олександра Цебрія, який нині керує містом, вдалося консолідувати владу, бізнес і громаду. Результат очевидний. В Умані ремонтують дороги, покращують інфраструктуру загалом. Це при тому, що цей рік справді складний. Бували різні ситуації, але їх вдалося збалансувати. Між міською, районною та обласною владою налагоджений конструктивний діалог.

20151003_124205

На День міста в Умані навмисне не робили пишних святкувань. Мовляв, час не той. Хвилиною мовчання тут вшанували загиблих бійців. А шістьом полеглим уманчанам посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин м. Умань». Відзнаки отримали рідні загиблих.

20151003_104038

– Ми маємо багато планів на майбутнє і знаємо, як їх реалізувати, – зауважує в.о. міського голови Умані Олександр Цебрій. – Приміром, змінюватимемо підходи до містобудування. Переймати досвід уже їздили до Вінниці. На інвестиційному форумі Черкащини-2015 ми презентували проект упорядкування території біля парку «Софіївка». Однак задумів у нас більше. Маємо спільне завдання: наше місто повинне стати кращим в Україні!