Очільник Черкащини увійшов до десятки найвпливовіших політиків України

Очільник Черкащини увійшов до десятки найвпливовіших політиків України
в Новини

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко у Рейтингу українських політиків від “Gazet.ua” посів 10 сходинку. Народна депутатка України від Черкащини Роксолана Підласа на 8 позиції.

До списку, який складається із 41 персоналії, потрапили міністри, депутати та представники місцевої влади. Саме вони в середньостроковій перспективі, на думку експертів, які укладали цей рейтинг, формуватимуть порядок денний в Україні та визначатимуть вектор її розвитку.

Перша десятка в рейтингу виглядає так:

1. Кирило Тимошенко – 32 роки, заступник керівника Офісу президента та Михайло Федоров – 30 років, віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації.
2. Дмитро Разумков – 38 років, народний депутат від “Слуги Народу”, колишній Голова Верховної Ради IX скликання.
3. Олександр Кубраков – 39 років, міністр інфраструктури України.
4. Юлія Свириденко – 35 років, перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економіки України.
5. Олександр Корнієнко – 37 років, перший заступник голови Верховної Ради України.
6. Гео Лерос – 32 роки, позафракційний народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.
7. Віталій Безгін – 31 рік, народний депутат від “Слуги Народу”, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
8. Роксолана Підласа – 27 років, народний депутат від “Слуги Народу”, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.
9. Роман Грищук – 32 роки, народний депутат від “Слуги Народу”, голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.
10. Олександр Скічко – 30 років, голова Черкаської ОДА.

Олександр Скічко призначений на посаду голови Черкаської облдержадміністрації 29 січня 2021 року.