ОДА оголошує конкурс для представників ЗМІ

в Новини, Суспільство

Обласна державна адміністрація проводить творчий конкурс редакцій друкованих, електронних засобів масової інформації та журналістів області (далі – творчий конкурс). Метою творчого конкурсу є піднесення ролі ЗМІ у суспільно-політичному житті області, активізація всебічного та об’єктивного висвітлення процесів, що відбуваються в галузях, визначених номінаціями, відзначення кращого доробку редакційних колективів і журналістів області.

Для матеріалів, висвітлених у місцевих ЗМІ (газетах, передачах радіо, телебачення, Інтернет-виданнях області) у липні 2014 року – травні 2015 року, що подаються на участь у творчому конкурсі, встановлюються такі тематичні номінації:

„Черкащина інкогніто“ – матеріали, що висвітлюють тему незвіданих місць чи історичного минулого краю, культурної, туристичної або інвестиційної привабливості регіону, розвитку інноваційних процесів, ділової активності.

„Герої, які живуть поруч“ – висвітлення тематики, присвяченої вшануванню подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, антитерористичній операції на Сході України, волонтерському руху, благодійництву, небайдужим черкащанам, які своїми героїчними вчинками допомагають людям і створюють умови для комфортного проживання людей.

„Громадянське суспільство“ – резонансні публікації, програми радіо, телебачення щодо захисту прав і свобод людини, участь територіальних громад у вирішенні питань місцевого самоврядування, проведенні адміністративно-територіальної реформи, цикли актуальних інтерв’ю, авторських програм, що висвітлюють суспільно-політичні перетворення в державі та регіоні.

„Кращий журналіст року“ – автор значної кількості цікавих, резонансних публікацій, теле- і радіопрограм широкого тематичного спектру. Володіння жанровою палітрою, культурою мови, майстерністю слова. Досягнення дієвості та результативності публікацій.

Матеріали на конкурс представляють редакції газет, радіо, телебачення, Інтернет-видань до кінця травня 2015 року. Письмові пропозиції щодо визначення кращого журналіста року можуть подаватися також обласною організацією Національної спілки журналістів України, громадськими організаціями, читачами газет, Інтернет-видань, слухачами радіо та глядачами телебачення. Матеріали на творчий конкурс надсилаються Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації у письмовій формі за адресою: 18001, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, з поміткою „Творчий конкурс ЗМІ“.

За результатами творчого конкурсу переможці у кожній номінації нагоджуються сувенірною продукцією та:

за перше місце – дипломом переможця та грошовою винагородою;

за друге місце – дипломом творчого конкурсу;

за третє місце – дипломом творчого конкурсу.

Хід конкурсу та його підсумки буде оприлюднено у ЗМІ.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації