Одарич намагається зірвати вибори до міськради

в Новини

Мер Черкас Сергій Одарич намагається зірвати вибори до Черкаської міської ради шляхом подачі апеляції на рішення черкаського окружного адміністративного суду (https://vycherpno.ck.ua/ukrop-prograv-sud-ta-namagayetsya-zirvati-vibori-v-misti-cherkasi-mihajlo-mushiyek/) стосовно пережеребкування керівного складу дільничих виборчих комісій в Придніпровському та Соснівському районі міста Черкаси.

Якщо через апеляцію на рішення черкаського окружного адміністративного суду буде оскаржено рішення про керівний склад виборчих дільничих комісій, то це затягне виборчий процес і фактично призведе до його зриву.

Нагадаємо, що цього року вперше від Сергія Одарича та Партії Вільних Демократів до керівного складу дільничих виборчих комісій потрапило занадто мало його представників, що унеможливить фальсифікацію з його боку під час голосування та підрахунку голосів.

На декількох останніх виборчих компаніях, маючи невідповідність у кількості бюлетенів із кількістю реальних виборців Одаричу вдавалося фальсифікувати вибори на дільницях.

В Одарича розроблена своя схема фальсифікації виборів. Саме руками людей, які входять до керівного складу ДВК, він впроваджував різні технології фальсифікації, зокрема:

  • поява в сейфах Голів ДВК схожих на оригінал бюлетенів;
  • поява майже на кожній виборчій дільниці 200 лишніх бюлетенів на столах ДВК під час підрахунку голосів.

Зокрема, на останньому прикладі на минулих виборах попався кандидат в депутати від ПВД – Олег Роскопін, на користь якого під час підрахунку голосів з’явилась велика пачка підроблених бюлетенів. (https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?p=2882270).

Нагадаємо, що за законом парламентські партії мають свої квоти в ДВК. Сергій Одарич представляє не парламентську партію, проте йому завжди вдавалося «підсовувати» представникам парламентських партій своїх людей в ДВК, які забезпечували необхідні Сергію Одаричу результати жеребкування.