Одарич рішення міської виборчої комісії назвав маразматичним

Одарич рішення міської виборчої комісії назвав маразматичним
в Новини

“Надзвичайно насичений і позитивний день. Попри його 13-й номер. Навіть не затмарює його маразматично-злочинне рішення міської виборчої комісії про зняття в виборів Партії вільних демократів і на додачу – ще й мене особисто як кандидата в мери”, – написав на своїй сторінці у “Фейсбуці” міський голова Черкас Сергій Одарич.

Так він прокоментував рішення Черкаської міської виборчої комісії, яка напередодні ввечері зняла з виборів його та увесь список ПВД. На його думку таке рішення комісія прийняла під тиском відомого в місті бізнесмена Андрія Бородая.

Читайте також: Членів Черкаської міської ТВК залякали настільки, що вони забули, хто такий Бородай

 – За моєю інформацією, опоненти вчора отримали свіжу соціологію. За мене, як за міського голову, мають намір віддати голоси 52,3% черкасців, що прийдуть на вибори. За Партію вільних демократів – 36,2% відповідно. Це означає перемогу вже в першому турі і формування більшості у міській раді, – каже Одарич. – Єдиний вихід, що лишився у Бородая – не допустити нас до виборів. Доведеться пояснити йому, що час 90-х вже минув. І, як казав Висоцький, “Вор должен сидеть в тюрьме!… Будет сидеть!” Красти право обирати і бути обраним – дуже важкий злочин. Черкаси створять прецедент суворого покарання за це. Обіцяю вам, незалежно від результатів голосування.