Одарич вважає, що Черкаси “плавають” через те, що відкачкою води займаються комунальники, а не приватники

в Новини

“Сьогодні Черкаси наочно продемонстрували “переваги” соціалізму. Так, місто 40 років тому будувалося поспіхом і без прокладання необхідних мереж. Так, лише блилько 25-30% вулиць оснащені дощовою каналізацією. Але в попередні роки вдавалося досить швидко локалізувати наслідки понаднормових опадів. Проблемними бували район літака, Гагаріна і Одеська. Сьогодні вперше на моій пам’яті озеро Ріца вийшло з берегів, – написав мер міста на своїй сторінці у “Фейсбуці” .

А все тому, вважає Сергій Одарич, що в попередні роки місто замовляло послуги з відкачування води на тендерах у приватних кампаній. Маючи бюджетне замовлення підприємці придбали сучасну техніку, ефективну, мобільну та енергоощадливу. Проте після останніх виборів курс новоі більшості змінився. Головне – не послуга, а щоб іі надавало комунальне підприємство. І відкачку дощовоі води доручили робити КП “Водоканал”.

 – У підсумку маємо потопи по всьому місту і ВТРИЧІ вищі розцінки. Ефективна техніка простоює. Кожен має займатися своім. “Водоканал” добре вміє постачати воду у домівки. А дощами мають займатися інші. Дуже сподіваюсь, що черкасці більше не обиратимуть до міськради популістів із соціалістичним мисленням, – відзначив міський голова.

У свою чергу секретар міської ради Олександр Радуцький звинувачує міського голову у тому, що той затягує проект з облаштування каналізації, оскільки саме експертна група на чолі з Одаричем має його надати.

Фото з групи “Вконтакті” “типичные Черкассы”