Одаричу заважають працювати популізм і конфлікт з Радуцьким, – представник ГО “Слово і Діло”

в Новини, Політика

Популізм та внутрішній конфлікт – ось основні причини, на думку голови громадської організації “Система народного контролю “Слово і Діло” Євгена Заїки, які завадили міському голові Черкас Сергію Одаричу вести ефективну діяльність після його переобрання.

 – За весь період власної політичної діяльності Одарич виголосив 123 обіцянки. Із них 52 були зафіксовані громадськими активістами як такі, що не виконані, ще 46 – виконані, а 25 – знаходяться у процесі виконання. Що стосується останнього року, то Сергій Одарич уже був не такий щедрий на обіцянки і задекларував їх усього 36, 7 з яких вдалося виконати,а  4 залишилися невиконаними, 25 – у процесі реалізації, – розповів журналістам Євген Заїка на публічній дискусії, присвяченій аналізу обіцяного та зробленого міським головою Черкас за останній рік.

Головними виконаними обіцянками, на думку громадських активістів,  стало ініціювання розгляду рішення про мораторій на встановлення дитячих майданчиків за кошти бюджету у рік перед місцевими виборами, зупинка будівництва об’єктів скандальної забудови в місті, звільнення вулиць Черкас від крупногабаритного транспорту, ремонт вулиць Вербовецького, Лісової просіки, Дахнівської.

Серед невиконаних обіцянок Одарича за рік активісти відзначили намір реконструювати об’їзні дороги, збільшити кількість переїздів через залізницю та реконструювати вулицю Першотравневу.

Окрім того, представник громадської організації відзначив досить значну популістичну  складову заяв міського голови. Зокрема, це стосується його обіцянки винести залізницю за межі Черкас, що, на думку Євгена Заїки, взагалі не входить до компетенції міського голови.

Порівняння Сергія Одарича з семи іншими мерами міст, які також були обрані на дострокових виборах у 2014 році, свідчить не на його користь. Зокрема, за рівнем відповідальності він посів лише 6 позицію, а за відсотком безвідповідальності – 4 сходинку, маючи 11% невиконаних декларацій.

Євген Заїка відзначив і постійне протистояння Сергія Одарича з секретарем міської ради Олександром Радуцьким.

 – Складається таке враження, що його увага більше зосереджена на цьому конфлікті, ніж на виконанні своїх обіцянок, – сказав він.

Активістами також було помічено, що Сергій Одарич негласно вже почав підготовку до передвиборчої кампанії, що витікає з обіцянок, які він почав роздавати.