Один із одинадцяти постраждалих в масштабній ДТП у критичному стані

Один із одинадцяти постраждалих в масштабній ДТП у критичному стані
в Новини

Один із одинадцяти постраждалих в масштабній ДТП, що сталася 23 серпня на Кременчуцькій трасі біля с. Мельники, перебуває в критичному стані. В інших 9 осіб прогнози більш оптимістичні. Наразі вони перебувають на лікуванні у Золотоніській та Чорнобаївській районних лікарнях.

Читайте також: “На Черкащині сталося масштабне ДТП з 11 постраждалими, одна з яких вже померла

Один з пацієнтів вже транспортований в Черкаську обласну лікарню. Як відомо, постраждалі належали до вже розформованого батальйону “Торнадо”. Одна постраждала, яка померла в Золотоніській центральній лікарні, належала до підрозділу “Миротворець”.

Постраждалі їхали з поминок в Маріуполі. Раптом на трасі врізалися у вантажний автомобіль, що повертав. Внаслідок зіткнення водій та пасажир мікроавтобусу були затиснуті елементами кузова в передній частині салону.

– Наразі один постраждалий у критичному стані, у нього важка черепно-мозкова травма. Але він молодий, сподіваємося, що буде краще. Наразі він на штучній вентиляції легень, але погіршення стану на даний момент немає.

Серед двох постраждалих, які поступили з Золотоніську лікарню, один переведений в Черкаську обласну лікарню, інший перебуває в Золотоноші. Він прооперований, у нього важкі травми живота, внутрішня кровотеча.

В Чорнобаївській районній лікарні залишився один тяжкий, всі інші в більш-менш нормальному стані, – розповів про стан хворих в ДТП радник голови ОДА з питань медицини Ігор Фесун.

Покращення свого стану підтвердив пацієнт Золотоніської лікарні Євгеній Українець. Сьогодні зранку він почуває себе краще, хоча, за його словами, не пам’ятає обставини аварії.

– На сьогоднішній день у нього задовільний стан, – розповів заступник головного лікаря Володимир Кобель. – Хоча у нього пошкоджена селезінка, ушита печінка. Наразі він перебуває в реанімації, потім будемо дивитися по його стану, коли стане краще, почне розходжуватися.