Один з проектів громадського бюджету буде реалізований на 1-е вересня

Один з проектів громадського бюджету буде реалізований на 1-е вересня
в Новини

Чотири проекти по Департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР на сьогоднішній день реалізуються в рамках громадського бюджтеу м. Черкаси, започаткованого у минулому році.

Зокрема серед учасників громадського бюджету і Черкаська міська гімназія №9. Їхнім проектом передбачено викладення тротуарною плиткою шкільного подвір’я. Задекларована ними сума – 600 тис. грн.

– Серед 52 проектів, поданих на громадський бюджет, наш був визнаний таким, що заслуговує на реалізацію, – розповіла диреткор 9-ї гімназії Ірина Топчій під час прес-конференції у виданні “Вичерпно”. –  Складність була в тому, що тротуарну плитку потрібно було класти на подвір’ї гімназії, де постійно перебувають школярі. Тому роботи ми розпочали на канікулах.

Цей проект переслідує на меті не тільки надати закладу естетично привабливого вигляду, але й вирішити його певні технчіні проблеми.

Станом на 1 вересня всі роботи мають бути завершені.

Окрім того, 9-та гімназія разом із ЗОШ №21 та 26 попали під програму термомодернізації від НЕФКО. У двох школах (9 та 21) енергозберігаючі заходи мають бути проведені повністю вже у цьому році, а у 26-ій – частково у цьому – заміна вікон, а  у наступному – утеплення фасаду.