Оксана Компанієць у студії «Вичерпно» розповіла про спроможність шкіл забезпечити навчання в умовах карантину

в Відео Новини Освіта і наука
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Начальниця управління Державної служби якості освіти у Черкаській області Оксана Компанієць у студії «Вичерпно» розповіла про спроможність шкіл забезпечити належну якість освіти в новому навчальному році та готовність шкіл області перейти на дистанційну форму навчання у разі необхідності.

Днями Черкаси опинились у жовтій карантинній зоні, також є міста і райони, які перебувають у помаранчевій та червоній зонах. Зараз є доручення прем’єр-міністра про вибірковий моніторинг готовності навчальних закладів безпечно орнанізовувати свою роботу в таких умовах. Такі перевірки будуть проводити вже незабаром і управління Державної служби якості освіти у Черкаській області теж буде долучатися до них.

«Окрім цього ми ми постійно контролюємо і забезпечуємо захист права учнів на безпечні умови навчання. Батьки також можуть звертатися до нас, якщо у них є запитання, побоювання  тощо», — каже Оксана Компанієць.

До того ж і керівник закладу освіти, і педагогічні працівники, і громадські організації теж мають право запитувати у засновника щодо дотримання безпечних умов навчання.

У разі необхідності телефонувати можна на гарячу лінію управління Державної служби якості освіти у Черкаській області: тел. (0472) 31 66 83. 

Детальніше дивіться у нашому відео: 

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
«Невідоме про відомих»: призерка Чемпіонату України з автокросу Таня Яроменко (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: тренерка баскетбольної групи підтримки «Golden Ladies» Ірина Євченко (ВІДЕО)
Відео
«Зараз я справляюся», — Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)