Оксана Мелікова у студії “ВиЧЕрпно” розповіла про депутатський досвід та плани на наступну каденцію

Оксана Мелікова у студії “ВиЧЕрпно” розповіла про депутатський досвід та плани на наступну каденцію
в Відео, Новини, Політика

Кандидатка у депутати до Черкаської міської ради від політичної партії “Слуга народу” Оксана Мелікова у студії “ВиЧЕрпно” розповіла про те, що їй вдалося реалізувати за попередні роки депутатства, як оцінює роботу депутатського корпусу цього скликання та чому вирішила балотуватися до ЧМР від “Слуг народу”.

Раніше Оксана Мелікова вже була депутаткою Черкаської міської ради, тоді вона представляла “Партію Вільних Демократів”.

“У 2014 році на позачергових виборах я вирішила долучитися до команди “Вільних Демократів”, мені імпонували ті принципи і засади, на яких формували команду. Однак те, що задекларовано і те, що є в реальності – зовсім різне. Але я вдячна за досвід і за людей, з якими я познайомилася!”, – наголошує пані Мелікова. 

Та після виборів у 2015 році зв’язки Оксани Мелікової та “Партії Вільних Демократів” розійшлися через те, що у політичній силі не було командної роботи:

“Коли у 2015 році пішла на вибори, жителі висловили до мене довіру, але сама партія набрала невелику квоту, тому я не зайшла. Ті, що потрапили до ради, продовжили спільно працювати, а ті, що не зайшли – залишились поза увагою”, – зазначила Мелікова.

Про плани Оксани Мелікової на майбутню каденцію у нашому відео: