Олександр Черевко представив свою передвиборчу програму на посаду ректора ЧНУ (ФОТО)

в Новини Освіта і наука

Кандидат на посаду ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко представив свою передвиборчу програму на засіданні Наглядової ради 15 вересня.

Олександр Володимирович прозвітував за п’ять років своєї роботи на посаді ректора та презентував план розвитку університету до 2026 року.

«Мені дуже подобається слоган одного із виробників годинників — «Час летить». Так от, вже пролетіли п’ять років. За ці роки в університеті ми зробили досить багато: і актову залу, і спортзали, і сучасні аудиторії, також збудували футбольне поле та відновили корпус після пожежі. Тому можу зі впевненістю сказати, що наш навчальний заклад виглядає сучасно та є комфортним для студентів», — зазначив Олександр Черевко.

d74736cd-7adc-45c6-8dd3-75008a39dd99

За останні три роки університет став беззаперечним лідером на Черкащині, додав кандидат на посаду ректора:

«Черкаський національний піднявся на сорок позицій в загальноукраїнському рейтингу і нині посідає 61 сходинку. За показниками «Scopus» ми займаємо 17 місце, а за результатами вступної компанії — входимо до сорока кращих ВНЗ України. Усі ці рейтингові показники говорять про наше зростання і рух вперед».

За словами в. о. ректора ЧНУ, його програма базується на стратегічному плані розвитку Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на період до 2026 року. Олександр Черевко наголосив на тому, аби університет розвивався та ставав успішнішим, необхідно забезпечити якісну підготовку фахівців; створити умови для проведення науково-дослідницької та інноваційної діяльності; активно позиціонувати університет у міжнародному та національному освітньому просторі, науковій сфері, суспільному житті; підтримувати та розвивати корпоративні традиції; гармонізувати управлінські структури і процеси.

f3d2e744-e9ef-4dde-a183-d859f00084e9

Голова Наглядової ради, президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко висловив подяку Олександру Володимировичу та колективу навчального закладу за плідну працю та розвиток освіти в Черкаському регіоні:

«Черкаський національний справді успішний університет, тому хочу вам подякувати за ту роботу, яка була зроблена впродовж п’яти років. Те, що ми бачимо, на якому рівні університет, це прекрасна оцінка професійності ректора та його колективу. Саме поняття «університет» передбачає універсальність. Дуже вагомо передати наступним поколінням освіту, бо саме через неї наші діти отримують знання та мудрість. Важливо, щоб випускники Черкаського національного виходили звідси не «гопніками», «малоросами» чи «хохлами», а глибоко усвідомленими українцями. Адже це запорука збереження цілісності України».

9dff2fe0-4853-482b-85b5-5c27f28a05e6

Також під час засідання Олександру Черевку було вручено нагороду Національної академії педагогічних наук України.

10e8b387-d15e-4174-9672-c69cad70a245

«Було звернення Голови наглядової ради, президента Віктора Ющенка до Національної академії педагогічних наук про нагородження Олександра Володимировича нагородою Національної академії педагогічних наук. Таке рішення було прийняте більше року тому. Це золота медаль Костянтина Ушинського», — при врученні нагороди повідомив Василь Кремень, президент Національної академії педагогічних наук.

1793bee9-7344-4bdd-a324-58aeae364e37

Можливо Вас зацікавить

Новини
+234: на Черкащині стрімко зростає кількість хворих на коронавірус
Новини
Четверо сімей, у яких на День міста народилися діти, отримали подарунки
Новини
Черкащани серед переможців Всесвітніх учнівських спортивних іграх