Олександр Радуцький підбив підсумки виборчих перегонів у Черкасах

Олександр Радуцький підбив підсумки виборчих перегонів у Черкасах
в Новини, Політика

Вибори 2015 року кандидат на посаду міського голови Олександр Радуцький охарактеризував як надзвичайно брудні, а також повідомив, що не має упевненості в тому, що вони взагалі відбудуться. Про це політик повідомив сьогодні на прес-конференції.

– На початку виборчої кампанії я говорив, що вона буде брудною, але що аж такою брудною, скажу чесно – я не очікував. Стільки бруду, скільки було вилито на мене за останні два тижні, мабуть, за всі мої 44 роки не було, – сказав Олександр Радуцький. – Але я в жодному разі не скаржуся, бо знав, куди йду.

Зібрав же журналістів кандидат, аби надати пояснення щодо закидів опонентів на його адресу. Та найперше він розповів про ситуацію в ТВК.

– У мене немає стовідсоткової впевненості, що в Черкасах відбудуться вибори, – додав він. – На даний час ТВК не має бюлетенів, які необхідно надрукувати ще за 5 днів до проведення голосування. Їх потрібно ще розвезти на дільниці, порахувати. Самі дільниці ще не готові до цих процесів. Про це мені розповідають представники в ДВК від Блоку Петра Порошенка. Наша команда робить усе, щоб вибори відбулися – відвідують засідання ТВК, прискорюють ухвалення рішень.

12179187_903355153094629_1263226009_nРадуцький повідомив, що упродовж учорашнього дня, зокрема, черкаська ТВК так і не спромоглася з’ясувати, яка кількість бюлетенів необхідна для голосування в місті. Фаховість комісії, за словами Радуцького, визначає те, що її очільник – знаний «пожирач протоколів» Володимир Матюша (197 округ, вибори 2012 року).

– Так як ведуться засідання ТВК, то це зло для міста, – наголосив Радуцький. – Заміна ТВК, вважаю, була потрібна безпосередньо угрупуванню Бродського-Одарича. Все тільки для того, щоб вибори не відбулися. Бо у них все пішло не за сценарієм. Незареєстровані кандидати ПВД – це все політтехнологія для того, щоб звернути увагу суспільства на себе.

Олександр Романович нагадав, що саме в такий спосіб 2014-го року ЦВК не реєструвала Наталю Нетовкіну, Миколу Булатецького. Нині ж відбуваються чергові ігри міського голови із законом.

– І мені дуже шкода, що підла ЦВК на чолі з Тетяною Лукаш, яка є куратором Черкас, змовившись із Бродським, як і в 2014-му році, наприкінці виборчих перегонів здійснили заміну ТВК, – сказав він. – Я офіційно заявляю, що якщо в Черкасах не відбудуться вибори, то винні в цьому ЦВК, Бродський, Лукаш і Одарич.

Крім того, Радуцький показав присутнім довідку про те, що немає  і не мав судимостей. Він наголосив, що апеляція опонентів до цієї теми – це перетин рубежу людяності. Зокрема, в документі йдеться про те, що «до кримінальної відповідальності не притягується, не знятої чи непогашеної судимостей не має та в розшуку не перебуває».12170696_903355099761301_1589981049_n

– Політика – брудна справа, але її роблять такою «брудні» люди, – зауважив він. – Прикметно, що за період передвиборчої агітації не було претензій до жодного кандидата від нашої політичної сили, що ми порушуємо виборче законодавство або робимо щось не так.

Олександр Радуцький також висловив сподівання, що другий тур таки відбудеться. Він упевнений, що сильна команда «Солідарності» переможе.