Оновлено 50% складу сільських голів району

Оновлено 50% складу сільських голів району
в Новини

За результатами місцевих виборів у Черкаському районі склад сільських голів району оновлено на 50%. 

Про це у ході координаційної наради сьогодні повідомила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Антоніна Петренко.

– Загалом до уточнених списків виборців району було внесено 62922 особи по 47 звичайних та одній спеціальній дільниці, – зазначила посадовець. – У голосуванні взяло участь 29319 виборців, що становить 46,6% від загальної кількості, окрім того 1123 громадян скористалися можливістю проголосувати за місцем проживання, що становить 1,7% від загальної кількості виборців внесених до уточнених списків.

Відтак, на 22 посади сільських голів населених пунктів району претендувало 96 кандидатів. Найбільшу кількість кандидатур було висунуто у Мошнах, Червоній Слободі (по 8), Вергунах, Дубіївці, Хуторах, Степанках (по 6), натомість лише один кандидат на посаду сільського голови претендував у Леськах.

Отже, нових керманичів обрали собі громади Байбуз (Лисенко Петро Іванович), Вергунів (Горбенко Тарас Іванович), Дубіївки (Кривошея Олександр Іванович), Думанець (Кукушкін Сергій Володимирович), Мошен (Шкарбута Богдан Вікторович), Руської Поляни (Гриценко Олег Григорович), Сагунівки (Бодяненко Ірина Іванівна), Степанок (Лисенко Валерій Дмитрович), Хуторів (Литвиненко Олександр Петрович), Червоної Слободи (Михайленко Зінаїда Миколаївна), Яснозір’я (Ткаченко Василь Капітонович).

До районної ради на 36 депутатських мандатів претендували 330 кандидатів від 16 політичних сил. В ході перегонів 8 кандидатів вибули з балотування.

До участі у виборах у депутати сільських рад було подано 787 кандидатур на 362 місця. Склад обраних у депутати сільських рад та результати виборів депутатів районної ради станом на 28.10.2015 ще уточнюється.

– Місцеві вибори у районі відбулися чесно та прозоро, що стане хорошим почином подальшої роботи, – резюмував очільник району Костянтин Омаргалієв.

Інформує сайт Черкаської районної державної адміністрації.