Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Черкаси» отримала нове озброєння та військову техніку

Оперативно-бойова прикордонна комендатура «Черкаси» отримала нове озброєння та військову техніку
в Новини

30 червня 2015 року на плацу Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. Ігоря Момота зібралися керівники області – голова обласної ради Валентина Коваленко, заступник голови облдержадміністрації Юрій Сас, депутат обласної ради Сергій Осадчий, представники громадських організацій і особовий склад закладу. Вони прийшли привітати курсантів зі складенням військової присяги на вірність українському народові, вручити бойову зброю та техніку оперативно-бойовій прикордонній комендатурі «Черкаси» й побажати захисникам кордонів легкої служби на східних рубежах, інформує прес-служба облради.

Вітаючи молодих військовослужбовців, начальник Центру Дмитро Коцеруба побажав колегам витримки, наполегливості та удачі під час виконання службових і бойових завдань, а також зауважив, що прийнявши присягу на вірність народу в непростий для країни час, вони повинні «з честю та гідністю виконувати усі завдання із захисту суверенітету та незалежності України».

Після урочистого складання присяги і вручення бійцям зброї гості та особовий склад Центру оглянули техніку, що буде передана оперативно-бойовій прикордонній комендатурі «Черкаси» для виконання військових завдань на Сході України. Це, зокрема, переносні протитанкові комплекси «Фагот», великокаліберні кулемети, вантажівки КрАЗ, бронеавтомобілі «КрАЗ Кугуар», пікапи Volkswagen Amarok тощо.

У своєму вітальному слові голова обласної ради Валентина Коваленко звернулася і до прикордонників, і до працівників центру, і до батьків. Вона зазначила, що сьогодні, коли на сході країни йде війна, не кожен наважиться йти до війська, не кожен з військових обирає таку нелегку і дуже відповідальну службу – прикордонника.

– За цей рік і кілька місяців ми з вами зустрічалися на цьому плацу дуже багато разів… на жаль, не завжди в радісні хвилини… Ви сьогодні взяли у руки зброю. І нехай ця зброя працює проти ворога, нехай вона віджене його туди, звідки він з’явився. Але нехай жодна куля не зачепить жодного з вас! Хай ваша місія там, на кордоні, завершиться якнайшвидше, і нехай не покидає вас ваша духовна сила, ваша мужність. Хочу побажати вам, дорогі прикордонники, – щасливої дороги і щасливого повернення, – зауважила Валентина Михайлівна.

Військовослужбовців-прикордонників також привітали представники спілки ветеранів Афганістану та громадської організації прикордонників ветеранів, духовенство, батьки та рідні курсантів.