Оптовий продуктовий ринок по Смілянській буде працювати, – рішення комісії ТЕБНС

Оптовий продуктовий ринок по Смілянській буде працювати, – рішення комісії ТЕБНС
в Новини

Дозвіл на роботу продуктового ринку, що розташований за адресою вул. Смілянська, 144/2, продовжила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час засідання 15 квітня, інформує рпесслужба Черкаської міської ради.

До міської влади з відповідним проханням звернулися представники оптового продуктового ринку. За їхніми словами, відповідно до постанови МОЗ від 13.04.2020 року №9 вони були змушені припинити свою роботу. Хоча протоколом №8 місцевої комісії ТЕБНС №8 було дозволено роботу оптового складу на період карантину в режимі з 2:00 по 6:00 ранку щоденно. Крім того, постановою КМУ №255 від 02.04.2020 року продуктовим ринкам було дозволено приймати відвідувачів. Тож виникла певна юридична колізія, вирішити яку представники ринку і попросили органи місцевого самоврядування.

Крім того, ПП «Ринкові технології» попросило змінити часи роботи оптового складу до 10.00. Завтра зранку представники Держпродспоживслужби мають провести обстеження ринку на дотримання санітарних норм, після чого буде ухвалене рішення про подовження часу його роботи.

«На цьому оптовому ринку мережі міських магазинів закуповують овочі та фрукти. Крім того, там здійснюється торгівля посадковою картоплею і саджанцями, що дуже актуально в даний період. Тому пропоную дозволити функціонування ПП «Ринкові Технології» в режимі оптового складу на період карантину. Магазини повинні мати можливість поповнювати запаси продукції, щоб потім реалізовувати її населенню», – зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.