Поширити

Ошукала понад 24 особи: на Черкащині судитимуть шахрайку

Ошукала понад 24 особи: на Черкащині судитимуть шахрайку

Судитимуть жінку, яка шляхом вчинення шахрайських дій, заволоділа чужими коштами.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

27-річна жінка створила так званий кол-центр на території одного із сіл Черкаського району та здійснювала телефонні дзвінки, представляючись працівницею банку.

У ході розмови вона вводила людей в оману та шляхом вчинення незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки й мережі Інтернет отримувала кошти, які потерпілі перераховували на банківські рахунки, вказані шахрайкою.

Таким чином вона ошукала понад 24 особи та заволоділа грошовими коштами потерпілих з різних регіонів України на суму понад 600 000 гривень.

На цей час жінка перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Читайте також: На Уманщині дівчина жорстоко поводилася з твариною й транслювала це в Інтернеті

Реклама