«Основною метою цього об’єднання є протистояння проросійським силам», — Дмитро Кухарчук про співпрацю з іншими політсилами (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика

20 лютого до Руху опору капітуляції Черкащини, ініціатором створення якого виступив обласний осередок «Національного корпусу», долучилася «Європейська солідарність». Очільник ПП «Національний корпус» в Черкаській області Дмитро Кухарчук в студії «ВиЧЕрпно» пояснив, чому їх політсила готова об’єднуватися із тими партіями, яких до цього вважали своїми політичними супротивниками. 

Меморандум відкритий для всіх проукраїнських партій, організацій і громадських діячів. За словами Кухарчука, головне, що потрібно розуміти — виконувати його потрібно буде не тільки на словах, а й на діях, тобто це передбачає, принаймні, не голосувати за представників проросійських партій.

«Європейська солідарність» долучилася до підписання цього меморандуму. Ми раді бачити у цьому Рухові всіх. Основною метою цього об’єднання є протистояння проросійським силам, які є у нас у суспільстві. Я би хотів, щоб до підписання меморандуму долучились і всі інші партії, які позиціонують себе, як проукраїнські», — каже Дмитро Кухарчук.

Попри свою антагоністичну позицію до очільника партії Петра Порошенка, Кухарчук вважає, що ця політична сила у своєму складі все ж має гідних людей.

«Моє відношення до їх керівника… незмінне. Але там (в партії — ред.) є багато хороших патріотичних людей на місцях, з якими можна співпрацювати, які знають, що таке національні, державні цінності. Такі люди є і в інших політичних силах, незважаючи на те, хто очолює ці сили», — зазначив Кухарчук.

 Детальніше про це та багато іншого дивіться у відео:

Можливо Вас зацікавить

Відео
В одному із мікрорайонів Черкас з’явиться підрозділ ЦНАПу (ВІДЕО)
Відео
Вивчаємо питання побудови кисневої станції на території Першої лікарні, — Анатолій Бондаренко (ВІДЕО)
Відео
З 80-ти проголосованих е-петицій у Черкасах реалізовано лише одну (ВІДЕО)