Особи, які записалися до Центру вакцинації на першу дозу вакцини від COVID-19, отримуватимуть там і другу

Особи, які записалися до Центру вакцинації на першу дозу вакцини від COVID-19, отримуватимуть там і другу
в Новини

Черкащани, які будуть вакциновані від коронавірусу у Центрі вакцинації від Covid-19 вперше, отримають там і другу дозу вакцини. Звернутися до нього можуть особи старші 18 років. На цьому у ході брифінгу наголосила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Центр вакцинації в місті Черкаси діятиме за адресою вул. Благовісна, 170 (БК ім. Кулика), на 1 поверсі. Він працюватиме з 9.00 до 16.00. Вакцинацію проводитимуть 5 мобільних бригад. Його потужності вистачить, щоб провакцинувати близько 350 осіб за день.

До Центру вакцинації можуть прийти особи старші 18 років, які зареєстровані в додатку Дія або які мають бажання вакцинуватися. При собі потрібно мати посвідчення особи.

– Важливо знати, люди, які звернулися до центру вакцинації, за ними резервується наступна доза вакцини і вони будуть запрошені знову в цей Центр, – пояснила Лариса Кошова.

Загалом в області діють 93 пункти щеплення. Щеплення проводиться 15 мобільними бригадами.

– Особи, які вакцинувалися перший раз, за ними обов’язково резервується друга доза вакцини. На другу дозу запрошують телефонним дзвінком, – наголосила чиновниця.

Наразі також іде формування списків від організованих колективів підприємств, де працює понад 50 осіб.

Також другу дозу гарантовано отримують люди, які вакцинувалися за залишковим принципом, зокрема, громадські діячі й публічні особи.

Вакцинація в Україні є добровільною та безоплатною.