Особи, які записалися до Центру вакцинації на першу дозу вакцини від COVID-19, отримуватимуть там і другу

в Новини

Черкащани, які будуть вакциновані від коронавірусу у Центрі вакцинації від Covid-19 вперше, отримають там і другу дозу вакцини. Звернутися до нього можуть особи старші 18 років. На цьому у ході брифінгу наголосила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Центр вакцинації в місті Черкаси діятиме за адресою вул. Благовісна, 170 (БК ім. Кулика), на 1 поверсі. Він працюватиме з 9.00 до 16.00. Вакцинацію проводитимуть 5 мобільних бригад. Його потужності вистачить, щоб провакцинувати близько 350 осіб за день.

До Центру вакцинації можуть прийти особи старші 18 років, які зареєстровані в додатку Дія або які мають бажання вакцинуватися. При собі потрібно мати посвідчення особи.

— Важливо знати, люди, які звернулися до центру вакцинації, за ними резервується наступна доза вакцини і вони будуть запрошені знову в цей Центр, — пояснила Лариса Кошова.

Загалом в області діють 93 пункти щеплення. Щеплення проводиться 15 мобільними бригадами.

— Особи, які вакцинувалися перший раз, за ними обов’язково резервується друга доза вакцини. На другу дозу запрошують телефонним дзвінком, — наголосила чиновниця.

Наразі також іде формування списків від організованих колективів підприємств, де працює понад 50 осіб.

Також другу дозу гарантовано отримують люди, які вакцинувалися за залишковим принципом, зокрема, громадські діячі й публічні особи.

Вакцинація в Україні є добровільною та безоплатною.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На вихідних поліцейські двічі вилучали наркотичні речовини
Новини
Дмитра Кухарчука зареєстрували кандидатом на довибори по 197 округу
Новини
Черкаський міський форум про реформу шкільного харчування перенесли