Отруєння грибами: учора до лікарень доправили 6 черкащан, зокрема, 10-місячну дитину

Отруєння грибами: учора до лікарень доправили 6 черкащан, зокрема, 10-місячну дитину
в Новини

Шість випадків отруєння дикорослими грибами зафіксовано в Черкаській області за 4 жовтня. Всіх пацієнтів медики екстренки госпіталізували до лікувальних закладів.

Про це повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

Здебільшого у всіх спостерігалися нудота, біль у животі, блювання, діарея та температура. Один чоловік втрачав свідомість.

У Черкасах медики швидкої виїздили надавати допомогу 82-річному чоловіку, який з’їв трішки грибів, а, відчувши симптоми інтоксикації, намагався допомогти собі сам. Також виклик був до 44-річної жінки та 10-місячної дівчинки, в якої була гостра діарея, бо вона в переддень у лісі взяла до рота поганку.

У Сокирному після вживання грибів зле почувалась 66-річна жінка, у якої за добу до інших симптомів додалось ще й значне підвищення температури тіла.

А у Першотравневому, що на Чорнобаївщині, “швидка” виїздила до подружжя. Жінку 37-ми років із нудотою та блюванням та чоловіка 39-ти років, який втрачав свідомість, доправили до Чорнобаївської багатопрофільної лікарні.

“Медики екстренки вкотре закликають жителів та гостей області бути обачними при збиранні та вживанні грибів та унеможливити ризики для дітей”, – написала Назарок.

Учора ми писали, що за останні два тижні служба екстреної медичної допомоги зафіксувала 15 звернень жителів області.