Отруєння людей на Крилова: повторні результати проб повітря (ФОТО)

Отруєння людей на Крилова: повторні результати проб повітря (ФОТО)
в Новини

4 жовтня Черкаський лабораторний центр МОЗ України відібрав повторно проби повітря в квартирі та робочій зоні за адресою Крилова, 95.

Відзначимо, результати попереднього дослідження, яке проводили в день інциденту, 30 вересня, показали, що концентрація дельтаметрину не перевищувала орієнтовно безпечний рівень впливу.

Повторне дослідження було здійснено ще й на 5-ий день після. Результати лабораторно-інструментальних досліджень проб повітря у квартирі та робочій зоні підвального приміщення засвідчують, що «концентрація дельтаметрину не перевищує орієнтовно безпечний рівень впливу».

– Тепер щомісяця Черкаський лабораторний центр МОЗ України буде вибірково робити подібні дослідження проб повітря у будинках, де «Нова якість» проводитиме дезінсекційні роботи, – говорить засновник компанії Андрій Бортник. – Ми використовуємо лише безпечні та високоякісні засоби. Тому готові до будь-яких перевірок, аби і мешканці були спокійні, і наша репутація була чистою.

Нагадаємо, 10 вересня 20 учнів ЗОШ № 29 міста Черкаси госпіталіували до лікарня через розпилення рідини із балончика для заправки запальничок. Як згодом стало відомо, розпилення  газу здійснив 11-річний хлопчик.

Один із черкаських школярів, який постраждав під час розпилення газового балончика, потрапив до реанімації.