Отруєння людей на Крилова: повторні результати проб повітря (ФОТО)

в Новини

4 жовтня Черкаський лабораторний центр МОЗ України відібрав повторно проби повітря в квартирі та робочій зоні за адресою Крилова, 95.

Відзначимо, результати попереднього дослідження, яке проводили в день інциденту, 30 вересня, показали, що концентрація дельтаметрину не перевищувала орієнтовно безпечний рівень впливу.

Повторне дослідження було здійснено ще й на 5-ий день після. Результати лабораторно-інструментальних досліджень проб повітря у квартирі та робочій зоні підвального приміщення засвідчують, що «концентрація дельтаметрину не перевищує орієнтовно безпечний рівень впливу».

— Тепер щомісяця Черкаський лабораторний центр МОЗ України буде вибірково робити подібні дослідження проб повітря у будинках, де «Нова якість» проводитиме дезінсекційні роботи, — говорить засновник компанії Андрій Бортник. – Ми використовуємо лише безпечні та високоякісні засоби. Тому готові до будь-яких перевірок, аби і мешканці були спокійні, і наша репутація була чистою.

Нагадаємо, 10 вересня 20 учнів ЗОШ № 29 міста Черкаси госпіталіували до лікарня через розпилення рідини із балончика для заправки запальничок. Як згодом стало відомо, розпилення  газу здійснив 11-річний хлопчик.

Один із черкаських школярів, який постраждав під час розпилення газового балончика, потрапив до реанімації.

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області