Оздоровчий табір «Дніпровська хвиля» розпочав свою роботу

в Новини

Розпочав свою роботу оздоровчий табір «Дніпровська хвиля» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Адміністрація університету надала приміщення для розташування табору, забезпечила організаторів технічними засобами та всім необхідним. Майже весь обсяг фінансового забезпечення взяв на себе профком навчального закладу.

До педагогічного процесу залучено досвідчених фахівців і кращих студентів навчально-наукових інститутів педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва, а також фізичної культури, спорту і здоров’я.

Дітей і присутніх батьків привітали запрошені гості: перший проректор університету Василь Мойсієнко, голова профкому Анатолій Стеценко, а від батьків – директор навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Ігор Погрібний.

Загони «Веселка» та «Сузір’я» презентували свої назви й емблеми, продемонстрували готовність до активного відпочинку в повному складі. Діти декламували вірші про літо та відпочинок, співали веселих пісень, танцювали.

img2

У таборі відпочиває 52 дітей співробітників університету. Табірна зміна проходить під гаслом «Ми – майбутня ваша зміна, професійна Україна». Для дозвілля дітей заплановано багато цікавих заходів.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького