П’ять команд із Черкащини долучилися до Всеукраїнських змагань з роботетхніки

П’ять команд із Черкащини долучилися до Всеукраїнських змагань з роботетхніки
в Новини

П’ять команд із Черкащини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі ROBOTICA+ROBOfirst. Учасники олімпіад, турнірів та шанувальники роботів і LEGO pмагалися за першість 29-30 травня 2021 року у Києві.

На Всеукраїнських змаганнях ROBOfirst було представлено 25 команд. Черкаську область представили 5 команд закладів загальної середньої освіти Черкаської області:

  1. Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.
  2. Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області
  3. Черкаська гімназія №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.
  4. Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Тараса Григоровича Шевченка Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області.
  5. Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».

Перемоги з 9 номінацій у змаганнях «ROBOfirst у 4-х номінаціях вибороли три черкаські команди.

193767365_1355316424852244_6916194760892139634_n

ІІІ місце у номінації «Гра роботів» посіла команда «BrainsON» КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».

ІІ місце у номінації «ЧЕМПІОН» виборола команда «Kiborgs UA» Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.

І місце у номінації «ЧЕМПІОН» здобула команда КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради» «BrainsON».

Номінацію «Суддівська відзнака» виборола команда «SPIN» Чигиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.

Учасниками змагань «ROBOTICA» були 32 команди.

Перемоги у змаганнях «Сумо автономне», «Сумо дистанційне» та «Слалом» здобули юні робототехніки команди КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»:

1 місце – «Сумо дистанційне» – Будник Анатолій;

1 місце – «Сумо автономне» – Зайченко Антон;

2 місце – «Сумо автономне» – Багацький Максим;

1 місце – «Слалом швидкісний спеціальний» – Гуля Дар’я;

3 місце – «Слалом швидкісний» – Харитич Анна.

Перемогу в номінації «Найкраща командна модель» здобула команда молодшої групи «Green Energy» (Данилевський Святослав, Леус Дар’я, Боєчко Данііл, Дорошенко Варвара, Лимар Лев).

Також перемогу в номінації «Найманевриніший робот» в категорії WRO Wedo 2.0 виборола команда «Green Energy» (Гурба Валентин та Капля Злата).

У ТОП-8 категорії «Сумо дистанційне» увійшов Третяков Любомир.

Учень Черкаської гімназії №9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради  Нікіта Цвященко посів 3 місце у грі «Сумо дистанційне».

Черкаські команди з високими показниками завершили цьогорічний сезон FLL на тему «Твори. Рухайся. Грай» та сезону WRO 2021: «PowerBots – Майбутнє енергетики».

Про це інформує Управління освіти та науки Черкаської ОДА