П’ять жительок Черкас стали матерями-героїнями

в Новини

14 лютого 2019 року за самовідданість у справі виховання дітей черкаські жінки удостоїлися найвищої державної нагороди для багатодітних матерів – звання «Мати-героїня».

Цього дня трьох із них привітав та вручив нагрудні знаки «Мати-героїня» заступник міського голови Юрій Ботнар за участі директора департаменту соціальної політики Олега Гудзенка та працівників департаменту.

Почесні нагороди отримали Чертополох Любов Миколаївна, яка народила та виховала трьох синів та двох доньок, Михлич Алла Федорівна – мати чотирьох доньок і двох синів та Коломієць Лілія Миколаївна, яка народила та виховала п’ятьох доньок. Почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно жінкам Указом Президента від 7 грудня 2018 року № 416/2018.

Від імені міста подякував жінкам за високу свідомість та мужність збільшувати і розвивати український народ та черкаську громаду зокрема заступник міського голови Юрій Ботнар. За його дорученням також підготовлено проект рішення міської ради щодо додаткової одноразової матеріальної підтримки «Матерів-Героїнь» у знак подяки від міської громади. Долю цього проекту мають вирішити депутати Черкаської міської ради своїм голосуванням.

За інформацією прес-служби департаменту соцполітики ЧМР

Можливо Вас зацікавить

Новини
На позачергових виборах по 197 округу діятиме 141 дільниця
Новини
Центром Черкас розгулював чоловік із зброєю
Новини
Понад триста осіб захворіли на ковід в Черкаській області