П’ять нових спеціалізованих автомобілів поповнили парк «Черкасиобленерго»

П’ять нових спеціалізованих автомобілів поповнили парк «Черкасиобленерго»
в Новини

Технічне оновлення Черкас та ПАТ «Черкасиобленерго» – у дії. Для якісного та оперативного обслуговування споживачів міста та області Товариство закупило п’ять нових одиниць спеціалізованої техніки. Придбали авто згідно Інвестиційної програми на 2021 рік.

Сьогодні чотири автогідропідіймачі АТ-1822 та вантажопасажирське авто Renault Master урочисто вручили працівникам Черкаської міської філії та відділу закупівлі ПАТ «Черкасиобленерго».

– Цього року згідно Інвестиційної програми оновлюється автопарк Черкаської міської філії. Місто Черкаси продовжує свій розвиток, змінюється та впевнено наближається до міста європейського зразка. Черкаська міська громада докладає спільних зусиль для осучаснення міста. І ми також не можемо стояти осторонь. В першу чергу, наші працівники мають бути забезпечені засобами захисту, сучасною технікою, обладнанням та отримувати гідну заробітну плату. До цього часу тринадцять років поспіль парк Черкаської міської філії не оновлювався. Тому для нас це знаменна подія. На цьому ми не зупиняємося і надалі плануємо закупівлю техніки по всій області: і для служби високовольтних ліній відповідну спецтехніку, і для лабораторій. Я вдячний всім працівникам за довіру та підтримку, за сумлінну роботу. Компанія докладатиме всіх зусиль для того, щоб ви були максимально захищені і забезпечені, – розповів під час вручення спецтехніки голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Відвідав ПАТ «Черкасиобленерго», щоб привітати колектив енергетичної компанії з новим надбанням, і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він зауважив, що приємно вражений таким технічним підсиленням.

– Це дуже добре, що у Товаристві таке оновлення, оскільки обслуговувати міські електромережі надзвичайно важко. Хочу в першу чергу подякувати всім працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» за ту невтомну працю, яку вони щоденно виконують на благо міста Черкаси. Цього року завдяки оперативним та організаторським діям вже близько 20-ти вулиць Черкас оновлені і зроблено нове асфальтне покриття. Отже нові автомобілі їздитимуть і по нових вулицях, – зауважив Анатолій Бондаренко. – ПАТ «Черкасиобленерго» вчасно сплачує податки, входить у десятку найбільших платників міста Черкаси. Дякую вам за співпрацю, я впевнений, що спільно ми зможемо і надалі досягати позитивних результатів.

За словами директора Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадима Трохимця починаючи з 2008 року філія не отримувала нової техніки.

– У 2017-2018 році ми могли лише мріяти про таку техніку, адже на той час основною нашою задачею було збереження колективу і виплата заробітної плати. Сьогодні наша компанія пережила складні часи, ми працюємо якісно та забезпечуємо безперебійне постачання електроенергії споживачам. Така техніка дасть можливість вчасно реагувати на аварійні ситуації, вона набагато ефективніша, економніша, комфортніша для персоналу, – прокоментував директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Трохимець.

Головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк додає, що це – перше масштабне оновлення Черкаської міської філії.

– Це дуже радує, тому що такі європейські зразки техніки позитивно вплинуть на виконання наших посадових обов’язків, це і комфорт працівників, водіїв. Протягом цього року наша Черкаська міська філія отримала міні-екскаватор, який дозволить виконувати ремонтні роботи у важко прохідній місцевості, куди не зможе заїхати звичайна техніка, зокрема на забудованих кварталах, вулицях. Нові автогідропідіймачі використовуватимуться для виконання робіт на висоті, розчистки трас, усунення аварійних ситуацій та проведення планових і позапланових робіт, – зазначив Віктор Антонюк.

Приємно вражений такою обновкою і персонал Черкаської міської філії.

– Нове техніка – це для нас радість, машина нова, тому буде менше затримок, вона буде працювати, а не стояти постійно на ремонті, У Товаристві я працюю з 2017 року, за цей час такого оновлення техніки ще не було, – поділився враженнями машиніст автовишки та автогідропідіймача V розряду оперативно-диспетчерської служби Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Гайдаєнко.

– Перші враження візуальні. Спочатку роздивляємось, ознайомлюємось, звикаємо до машини. Нова техніка – це приємно, дуже подобається. Я тут працюю вже десять років, то перший раз таке оновлення бачимо, – прокоментував майстер II групи дільниці повітряних ліній електропередачі Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Лубко.

Вантажопасажирське авто Renault Master буде використовуватись для доставки матеріалів по філіях, необхідних для виконання робіт.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» переконаний, що осучаснення техніки та модернізація виробничих процесів продовжуватиметься. Для цього вони докладатимуть максимум зусиль, адже якісне та безперебійне постачання електроенергії – це найголовніше завдання оператора системи розподілу.