П’ять обдарованих дітей отримуватимуть стипендії голови Черкаської облради

П’ять обдарованих дітей отримуватимуть стипендії голови Черкаської облради
в Новини

Комісія визначила лауреатів цьогорічної стипендії голови обласної ради обдарованим дітям Черкащини. У своєму юному віці вони підкорили не лише Україну, а й успішно показали свої таланти на міжнародній арені. Загалом надійшло 14 заявок, а відзначили лише 5 черкащан. Про це повідомив голова Черкаської облради Анатолій Підгорний.

Найбільше претендентів було у сфері спорту. Ці діти вже увійшли у національні збірні України з бойових мистецтв, настільного тенісу тощо, мають різноманітні чемпіонські титули.

У сфері спорту стипендії отримуватимуть:

  • Станіслав Закутній, 13 років, кандидат у майстри спорту України з фехтування на шаблях, член національної збірної команди України. За останні два роки хлопець перемагав на різноманітних всеукраїнських змаганнях із фехтування, а цьогоріч став другим серед найсильніших фехтувальників України (юніори).
  • Даніл Свірідов, 12 років, Чемпіон Європи з бойового самбо, Чемпіон України з бойового самбо та змішаних єдиноборств (ММА), член національної збірної команди України з бойового самбо, змішаних єдиноборств, комбат Дзю-дзюцу та збірних команд Черкаської області.

У сферах освіти, культури й мистецтва:

  • Діана Вдовиця, 17 років, учениця 11-М класу Шполянського ліцею №3 та дитячої мистецької школи по класу “естрадний вокал”. Дівчина нагороджена відзнакою “Гордість Шполянської громади” (2018, 2019, 2020, 2021), перемагала у багатьох пісенних конкурсах в Україні та на міжнародних змаганнях.
  • Олександр Перехрест, 16 років, Учень Драбівської школи мистецтв. Здобув низку всеукраїнських та міжнародних нагород у сфері мистецтва, зокрема живопису, малювання, графіки.
  • Карина Ткачук, 15 років, дитина-сирота, учениця Смілянської спеціалізованої мистецької школи-інтернату ЧОР. Дівчина багаторазово перемагала на міжнародних та всеукраїнських фестивалях і змаганнях з естрадного вокалу, декоративної творчості та образотворчого мистецтва.