П’ять перших кроків та з ким створюватимуть більшість: Віктор Євпак розповів про плани і боротьбу в другому турі виборів

124787680_374512433793528_6759749843545730417_n
besplatka_728_90_ukr

Черкаська команда партії «Голос» показала один із найкращих результатів по Україні. Черкаси стали єдиним обласним центром, в якому кандидат від цієї політичної сили вийшов у другий тур виборів і буде боротися за крісло міського голови. На цьому наголосили представники черкаського осередку «Голосу» у ході пресконференції, присвяченої підсумкам першого туру виборів та підготовці до другого.

До Черкаської міської ради від партії «Голос» пройшло 6 депутатів. Зокрема, Віктор Євпак, який вийшов до другого туру виборів на посаду міського голови Черкас, Павло Валенчук, Надія Івашкова, Володимир Друмашко, Катерина Холупняк та Сергій Шмиголь. Також більше 8 тисяч черкащан підтримали партію «Голос» до Черкаської районної ради, завдяки чому їх інтереси там представлятиме 4 депутати.

Читайте також: Відомі імена депутатів Черкаської міської ради (ПЕРЕЛІК)

– Результати виборів показали, що в чесних людей з хорошими цінностями й ідеалами може щось вдатися. Думаю, це дуже добрий сигнал для міста Черкаси, є надія, що політика може змінитися, — прокоментував результати команди депутат Черкаської міської ради від «Голосу» Павло Валенчук.

Команда черкаського осередку партії «Голос» не збирається зупинятися на досягнутому і серйозно налаштована поборотися за крісло міського голови Черкас. Спілкування з черкасцями у дворах оголило найбільш болючі проблеми, які хвилюють людей. Саме на основі цього була сформована Програма партії, з якою вони йдуть до міськради і яку буде реалізовувати Віктор Євпак на посаді міського голови, якщо виборці 22 листопада підтримають саме його кандидатуру.

Наразі виділені перші пріоритетні 5 кроків:

  1. Аудит.

– Першочергова мета аудиту – це зрозуміти, в  якому стані ми приймаємо місто. Глибинний аудит триватиме дуже довго, я це розумію, проте основні пункти, які важливі для життєдіяльності міста, будуть проаудитовані протягом декількох місяців. І це зробить одна з ТОП-10 аудиторських міжнародних фірм, — коментує Віктор Євпак. – Цей аудит буде проводитися кожен рік. І я хочу, щоб він показував щороку все кращий стан речей в місті. Й інвестори побачили динаміку змін, повірили, що вони вкладатимуть кошти в історію розвитку.

  1. Робочі місця.

– У нас є конкретні напрацювання. Буде створена Агенція розвитку міста, в якій працюватимуть фахівці, які запаковуватимуть місто в красиву обгортку, яка буде цікава інвестору. Вони досліджуватимуть конкурентні сторони Черкас, аналізуватимуть, яких інвесторів до нас легше завести, створюватимуть для них умови, комунікуватимуть з ними. Це все в місті Черкаси потрібно починати практично з нуля, тому що в цьому напрямку дуже мало робили, — відзначає кандидат на посаду міського голови Черкас.

  1. Безпечне місто.

– Це базова потреба містян. І тут ми говоримо не про щось аморфне, а про конкретні речі, програми, на які можна виділяти гроші на першій же сесії. Система Безпечне місто – це система відеоспостереження, дані з якої потраплятимуть в одну диспетчерську, узгоджена з правоохоронними органами. Це повинні бути не просто камери, а з системою розпізнавання облич, номерних знаків і так далі. Звісно, ця програма включатиме і нові світлофори, освітлення й багато іншого, — зауважив Віктор Євпак.

  1. Тарифи.

– Досліджуючи це питання щонайменше два з половиною місяці, я бачу, що в Черкасах реально зменшити тарифи. Зокрема, тариф на тепло можна зменшити, якщо представники Черкаситеплокомуненерго і Черкаської ТЕЦ разом «відкриють карти» як формується тариф, яка там інвестиційна складова… А останнє повинен контролювати міський голова, а він наразі це не робить, — наголошує Віктор Євпак.

  1. Рівномірний розвиток усіх районів Черкас.

– Два роки тому я попросив експертів провести мені лікбез, як формується бюджет розвитку міста Черкаси, ми почали все це аналізувати і так народилася система MapaMoney. Ми наклали цей бюджет на мапи і візуально побачили, що в місті Черкаси є декілька привілейованих районів, зокрема, нова Митниця, вулиця Героїв Дніпра, які з місцевого бюджету роками отримують фінансування, а є інші райони, які люди називають гето, які недофінансовані. Це Південно-Західний, Сєдова, 700-річчя, Хімселище, район «Д» та інші. Ми цю ситуацію виправимо, — підсумував кандидат від «Голосу» першочергові кроки команди.

Загалом Програма черкаської команди «Голосу» містить значно більше пунктів, проте всі вони будуть реалізовуватися в порядку їх пріоритетності.

124838178_3289846314446080_447562686643193156_n

Депутати від «Голосу» переконані, що їм вдасться все заплановане реалізувати, адже уже зараз деякі політичні сили, які так само пройшли до Черкаської міськради, зокрема «Слуга народу» та «Європейська Солідарність», заявили про підтримку у другому турі виборів саме Віктора Євпака. Отже, буде конструктивна більшість для прийняття важливих для життєдіяльності міста рішень.

– Ми хочемо показати, що об’єднання в міськраді може відбуватися не навколо якихось політичних інтересів, щоб місто, зрештою, стало заручником цього, а об’єднання можливе навколо інтересів міста. Тому всі перемовини з політичними силами ведуться навколо того, що ми маємо якесь спільне бачення розвитку міста, — підсумував депутат ЧМР Павло Валенчук.

*політична агітація

First1

Можливо Вас зацікавить