Поширити

Парафіяни УПЦ МП вийшли з Успенського собору в Каневі

Парафіяни УПЦ МП вийшли з Успенського собору в Каневі

Представники УПЦ МП вийшли з Канівського Успенського собору, що на Черкащині.

Про це повідомила ексочільника Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко.

“Шевченківський національний заповідник з допомогою державних органів (виконавчої служби і поліції) отримав сьогодні повноцінний доступ до пам’ятки археології національного значення”, — повідомила Валентина Коваленко.

Нагадаємо, у серпні 2024 року 450 парафіян проголосували про вихід з Української Православної Церкви Московського Патріархату і обʼєднання з Православною Церквою України. Верховний суд України ухвалив рішення про передачу храму у власність держави. 

Реклама