Паспорт прив’язки для кіоску, який хотіли встановити на місці зрізаних лип, мають скасувати

Паспорт прив’язки для кіоску, який хотіли встановити на місці зрізаних лип, мають скасувати
в Новини

Члени виконкому зобов’язали департамент архітектури, містобудування та інспектування ЧМР скасувати паспорт прив’язки для тимчасової споруди, що розміщена за адресою вул. Добровольського, 15. За це вони проголосували на сьогоднішньому засіданні.

Нагадаємо, саме на цьому місці 13 серпня 2017 року незаконно зрізали липи. А в грудні 2018 року на цьому місці почали встановлювати кіоск. Така ситуація обурила активістів, які й не дали довстановити тимчасову споруду. Згодом головному архітектору Черкас виконком дав доручення скасувати паспорт прив’язки на цю ТС, що належить ФОП Зуєвій О.М. 

У проекті рішення йдеться, що підставою для скасування паспорту прив’язки стало надання недостовірних відомостей у документах, а також невідображення існуючих об’єктів на схемі розміщення ТС.

Раніше директор департаменту архітетктури, містобудування та інспектуванння Артут Савін пояснював, яким чином взагалі були виданя документи на цю ТС. За його словами, департамент готував відмову в наданні паспорта прив’язки для розміщення цього торгівельного павільйону. Тоді підприємець звернувся до суду і, як результат, Київський апеляційний адміністративний суд зобов’язав головного архітектора оформити й видати цей документ. Після цього було підготовлено проект рішення про анулювання паспорту прив’язки, який і розглянув сьогодні виконавчий комітет.

Зрештою, члени виконкому проголосували за те, щоб зобов’язати департамент архітектри скасувати паспорт прив’язки для ТС по вул. Добровольського,15.

Окрім того, членами виконкому було прийняте рішення, що це питання буде винесено на розгляд сесії.