ПАТ “Черкасиобленерго” забезпечило своїх працівників медичним страхуванням

ПАТ “Черкасиобленерго” забезпечило своїх працівників медичним страхуванням
в Новини

ПАТ “Черкасиобленерго” забезпечило своїх працівників полісом медичного страхування. Про це повідомили в пресслужбі товариства.

Враховуючи спалах захворюваності на коронавірусну інфекцію, гострі респіраторні захворювання ПАТ «Черкасиобленерго» уклало договір зі страховою компанією, згідно якого працівники можуть безкоштовно користуватися програмами страхування: «Захист від COVID та ГРВІ» і «БАЗОВА».

“Ми дбаємо про наш колектив та створюємо для нього комфортні умови для професійної реалізації. А нині з поширенням COVID-19 підприємство вважає за необхідне забезпечити персонал медичним страхуванням, тобто можливістю кожному застрахованому отримувати своєчасно якісні медичні послуги”, – прокоментував голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

За словами директора з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надії Братаніч нині виявили бажання застрахуватись 77% працівників компанії. З них 33% мають страховий поліс по програмі «БАЗОВА», інші – 67% обрали програму «Захист від COVID та ГРВІ».

“Страхування діє з моменту укладання договору з кожним працівником і триває протягом року. Так, період дії договору по програмі «Захист від COVID та ГРВІ» розпочався з 7 січня 2022 року. Слід зауважити, що за умовами договору відповідно до цієї програми Товариство сплатило 900 гривень за кожного застрахованого працівника, а страхова сума, яку працівник може використати у разі захворювання, становить 30 000 гривень. Щодо програми «БАЗОВА», то страхова сума складає 100 000 гривень. В цьому випадку працівник доплачує самостійно лише 75 гривень на місяць”, – розповіла Надія Братаніч.