Патрулюючи охоронювану ділянку, виявили снаряд часів другої світової війни

Патрулюючи охоронювану ділянку, виявили снаряд часів другої світової війни
в Новини

Працівники Тальнівського міжрайонного відділення УДСО при УМВС України в Черкаській області під час патрулювання охоронюваного об’єкта знайшли снаряд часів Другої світової війни, інформує ДСО МВС України у Черкаській області.

Завдяки відповідальному ставленню до несення служби, ретельному проведенню огляду території, прилеглої до охоронюваного об’єкту та винятковій пильності, проявленій під час патрулювання, нарядом міліції Тальнівського міжрайонного відділення УДСО при УМВС України в Черкаській області, які охороняли газокомпресорну станцію біля м. Тальне, було виявлено снаряд часів другої світової війни.

– Патрулюючи охоронювану ділянку, ми проходили вздовж щойно переораного поля, і я звернув увагу на сторонній предмет посеред ріллі. Підійшовши ближче, ми побачили, що це снаряд калібром близько 80 мм ще з часів Вітчизняної війни. Зрозуміло було, що лежить він небезпечній близькості від охоронюваного вибухонебезпечного об’єкту – розповів старший наряду Олександр. – Ми одразу викликали на місце події слідчо-оперативну групу Тальнівського райвідділу міліції та наряд МНС.

Працівники МНС, оглянувши небезпечну знахідку, визначили її як снаряд 76 мм часів другої світової війни та вилучили його для подальшого знешкодження.