Пенсіонер через суд встановив інвалідність, отриману в дитинстві

Пенсіонер через суд встановив інвалідність, отриману в дитинстві
в Новини

Адвокат, який співпрацює з Черкаським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, допоміг клієнту встановити факт отримання травми в 10-річному віці.

До Черкаського місцевого центру з надання БВПД звернувся літній чоловік гр Я. з проханням призначити йому адвоката за рахунок держави. Чоловікові потрібно було встановити факт отримання травми в 10-річному віці, унаслідок якої розвинулася атрофія зорового нерву, що спричинило інвалідність.

За словами клієнта, у червні 1961 року під час дитячого дозвілля він отримав травму лівого ока, шляхом попадання металевого дроту. Унаслідок травми розвинулася часткова атрофія зорового нерву. Нині заявник має намір оформити пенсію по інвалідності по зору, яка має причинно-наслідковий зв’язок із травмою, отриманою у 10-річному віці. Але на сьогодні не збереглася медична документація, щодо травми ока клієнта, яка необхідна для встановлення інвалідності останнього. Тому адвокат центру звернувся в інтересах гр . Я до суду та просив встановити факт отримання клієнтом у червні 1961 року травми лівого ока.

Адвокат Олександр Тимчук підготував необхідну доказову базу та подав до суду позовну заяву про встановлення факту. Врахувавши наведені адвокатом аргументи, Черкаський районний суд Черкаської області заяву задовольнив.

Завдяки відповідальному ставленню до роботи і професійним діям працівників центру та адвоката, клієнт отримав право на виплату пенсії у зв’язку з інвалідністю.

Адреса Черкаського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги: вул. Гоголя, 221, м. Черкаси (перехрестя вул. Гоголя та вул. Святотроїцької (Кірова)

тел.: (0472) 32-46-76, єдиний телефонний номер системи Безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103,

електронна адреса: [email protected]