Пенсії за особливі заслуги перед Україною отримали 40 черкащан

Пенсії за особливі заслуги перед Україною отримали 40 черкащан
в Новини

Сорока жителям області встановили пенсії за особливі заслуги перед Україною. Це рішення прийняли на комісії з розгляду цього питання при облдержадміністрації 16 червня. Здебільшого це – вдови нещодавно померлих черкащан, відзначених за життя високими нагородами та званнями від держави. Крім того, три ветерани отримали додаткові пенсійні виплати за власні трудові чи військові заслуги.

Клопотання про призначення пенсії спрямували до головного управління 12 органів районної влади та районних представництв Пенсійного фонду.

За нагороди, як то орден «Знак пошани», «Трудової слави», «За заслуги» та інші, передбачені законом, держава призначає надбавку в розмірі 20-25 % від мінімальної заробітної плати, а їх вдови – 70 % від надбавки чоловіка. У середньому виплати для жінок становлять 130-170 грн.

– Це доплата невелика, але в наш складний час хоча б так ми можемо пошанувати людей, які багато зробили для держави, – зауважив очільник комісії, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль і засвідчив протокол рішення своїм підписом.

За словами начальника управління Пенсійного фонду області Світлани Зінник, особам, яким призначено пенсію, нараховуватимуть виплати із дня подання заяви, тобто вже за травень-червень 2015 року.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області