Перед судом постане черкаський правоохоронець, який хотів заволодіти бюджетними коштами

Перед судом постане черкаський правоохоронець, який хотів заволодіти бюджетними коштами
в Новини

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього керівника одного із територіальних підрозділів ГУНП в Черкаській області, який обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем.

Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.

За версією слідства, обвинувачений розробив план заволодіння бюджетними коштами у сумі 143 тис. грн, які виділялися на закупівлю паливної деревини для ввіреного йому відділення поліції.

Так, за вказівкою обвинуваченого місцевий житель схилив фізичну особу-підприємця укласти фіктивний договір про постачання дров на опалення зазначеного відділення поліції.

У подальшому, використовуючи надані посадою повноваження, схиляючи  до підробки документу, який мав засвідчував факт постачання товару, дав незаконну вказівку уповноваженому підпорядкованому працівнику поліції засвідчити відповідний документ підписом.

У результаті отримані фізичною особою-підприємцем кошти за нібито виконаний договір останній передав через місцевого мешканця правоохоронцю відповідно до розробленої ним схеми.

Працівник поліції, який здійснив службове підроблення, вину у вчиненні злочину визнав в повному обсязі, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю кримінального правопорушення та за клопотанням колективу територіального підрозділу ГУНП в Черкаській області звільнений судом від кримінальної відповідальності на підставі ст. 47 КК України з передачею на поруки.

Обвинувальні акти щодо фізичної особи-підприємця та місцевого жителя за вказаними фактами перебувають на розгляді в суді.