Передача у приватну власність земель прибережної захисної смуги річки Дніпро

Передача у приватну власність земель прибережної захисної смуги річки Дніпро
в Новини

За фактом незаконної передачі у приватну власність земель прибережної захисної смуги річки Дніпро вартістю близько три млн гривень п’ятьом посадовцям повідомили про підозру. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Так, у 2014 році розпорядженням Черкаської райдержадміністрації десятьом громадянам було незаконно передано у власність для дачного будівництва земельні ділянки загальною площею 0,6 га, які знаходяться в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища неподалік «Долини Троянд”.

Наразі колишньому заступнику голови Черкаської райдержадміністрації, двом посадовим особам відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Черкаської райдержадміністрації, а також двом посадовцям управління Держземагентства у Черкаському районі повідомлено про підозру за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання підозрюваним забіжного заходу та відсторонення від посад.

За інформацією Держекоінспекції у Черкаській області