Перелік пільгових категорій для проїзду в громадському транспорті Черкас цього року не планують переглядати

Перелік пільгових категорій для проїзду в громадському транспорті Черкас цього року не планують переглядати
в Новини

Перелік пільговиків, які мають право на безкоштовний проїзд у комунальному транспорті Черкас, цього року зменшувати не планують. Про це в студії “ВиЧЕрпно” заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Минулого року начальник Управління вуличної інфраструктури ЧМР Сергій Отрешко у нашій студії говорив про можливість прийняття таких непопулярних рішень, як скорочення або ж взагалі відміна пільгових категорій для проїзду, оскільки держава фактично не компенсує вартість проїзду за них.

Це, наприклад, дозволило б такому комунальному підприємству як “Черкасиелектротранс”, яке наразі перевозить понад 40 пільгових категорій громадян, стати самоокупним і міській раді більше не доводилося б його постійно дотувати.

У такому випадку мала б бути проведена монетизація пільг. Окремим категоріям пільговиків щомісяця виплачували б на карту містянина суму, до прикладу, на 20 поїздок. Таким чином, у транспорті платили б всі, а 21 поїздка вже була б за власний кошт пільговика.

Проте міський голова зазначив, що цього року в Черкасах не мають наміру переглядати перелік пільгових категорій.

– Я думаю, що станом на сьогодні ми в змозі підставити плече нашим громадянам і забезпечити їх пільговим проїздом. Повноваження органів місцевого самоврядування, зокрема, й у військовий час, це забезпечити комфортними умовами жителів громади, – підсумував Анатолій Васильович.