Переможний гол черкащанина вивів Україну в чвертьфінал Євро

в Новини

Фото Sport.ua

Черкащанин Артем Довбик на останніх секундах додаткового часу забив переможний гол за Збірну України у 1/8 фіналу Євро-2020. Таким чином із рахунком 2:1 Україна вирвала перемогу в збірної Швеції.

Артем Довбик ще жодного разу не виходив у старті національної збірної й забив за неї лише один гол, але цей м’яч вже став легендарним і вперше в історії вивів Україну в чвертьфінал Євро.

Артему Довбику 24 роки. Він народився у Черкасах, де і починав грати у професійний футбол за «Черкаський Дніпро» у 2014 році на позиції нападника.

Виступав також за «Дніпро» з однойменного міста та їздив в оренду у молдовський клуб «Зоря» з міста Бєльці.

А у 2018-2020 роках грав у Данії за команди «Мідтьюлланн» та «Сеннер’юск», з якими вигравав чемпіонат та кубок країни.

Згодом повернувся до України у СК «Дніпро-1», за який і виступає зараз.

Артем Довбик з’явився на полі на 106 хвилині — на початку останнього овертайму проти Швеції, коли напруга гри досягла свого піку. Цей м’яч на 120:37 на став другим найбільш пізнім голом в історії Чемпіонату Європи.

Тепер збірна України зустрінеться в 1/4 Євро з Англією. Гра пройде у суботу, 3 липня, в Римі.