Переможців «Крутого спуску» визначатимуть глядачі

peregony na tachkah 11
besplatka_728_90_ukr

Кожен черкащанин зможе долучитися до визначення переможців перегонів на саморобних тачках «Крутий спуск». Адже цьогоріч організатори вирішили, що обирати найкреативніші машинки мають не кілька суддів, як було раніше, а всі присутні на заході глядачі.

- Вже завтра, 15 вересня, ми побачимо учасників «Крутого спуску». Відразу скажу, що цього року «тачки» значно креативіші. Навіть ми, організатори, приємно здивовані. Та поки що не будемо розказувати про дизайни цих машинок. Потримаємо інтригу, — каже організатор «Крутого спуску» та керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. – Та найважливіше, що переможців «Крутого спуску» визначатимуть глядачі, шляхом онлайн-голосування.

Для голосування потрібно буде зісканувати QR-код, перейти на форму для голосування та обрати свою найулюбленішу команду.

- По периметру перегонів ми розмістимо плакати з QR-кодом. Також можна буде знайти посилання для голосування на сторінці Автомобільного клубу «Черкаси» у Фейсбук https://www.facebook.com/akCherkasy/ Голосування триватиме з 13:00 до 16:00, — говорить Андрій Яроменко.

До останнього команди не знатимуть, хто ж стане переможцем «Крутого спуску-2019». Це стане відомо вже під час нагородження учасників о 19:00 на сцені в Долині троянд.

Нагадаємо, що побачити саморобні машинки можна буде з 12:00 на Замковому узвозі. А вже на 13:00 запланований старт першої тачки.

First1

Можливо Вас зацікавить