
Незаконно отримала 200 тис гривень соцдопомоги: на Уманщині судитимуть шахрайку

Чотири танки та 840 осіб за добу: втрати рашистів на фронті – зростають

У Черкасиобленерго змінився графік прийому споживачів

“Жовтий” рівень небезпеки: на дорогах в області утримається ожеледиця

У Черкасах уже видали близько 2500 карток містянина

Оформлений ID-паспорт можна отримати в будь-якому підрозділі Міграційної служби

У Черкасах п’яний чоловік знущався із собаки

Французька асоціація допомагатиме ВПО у Черкасах

Ухилянту з Уманщини загрожує до п’яти років в’язниці

На Черкащину повертаються морози

Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув 22-річний житель Черкащини

Умовний термін отримав черкащанин, який поширював у соцмережі комуністичну символіку

“Гвардія наступу”: На Черкащині створили бригади добровольців для боротьби з ворогом

Черкаські художники посіли призові місця на всеукраїнському конкурсі
- Видання Вичерпно
- Новини
- Незаконно отримала 200 тис гривень соцдопомоги: на Уманщині судитимуть шахрайку
Переселенці долучилися до прибирання алеї у черкаському парку (ФОТО)

Днями переселенці зі східних регіонів країни, для яких Черкаси стали другою домівкою, долучилися до облагородження алеї в парку «Сосновий бір», де пізніше планують висадити дерева. У такий спосіб вони висловили свою вдячність Черкасам за теплий прийом.
Пізніше цю алею перейменують на честь переселенців, таким чином ознаменувавши єдність України.


Ініціаторами акції виступили благодійний фонд Олега Арсенюка та БФ “За Луганщину”.
“Сьогодні відбувся перший етап – це прибирання алеї, а наприкінці вересня на ній висадять дерева. До акції долучилися внутрішньо переміщені особи з Луганщини, Донеччини, які не тільки зробили гарну справу, але й поспілкувалися між собою, почули корисну інформацію й отримали соціальну підтримку”, – наголосив очільник благодійного фонду, народний депутат України Олег Арсенюк.

Два благодійні фонди співпрацюють з початку повномасштабної агресії росії проти України.
– Благодійний фонд “За Луганщину” працює ще з 2014 року, проте після 24 лютого цього року людей, які потребують допомоги, стало дуже багато. Тож наразі наше основне завдання докласти максимум зусиль, щоб забезпечити всім необхідним малозахищені верстви населення, допомогти їм адаптуватися на новому місці. У свою чергу люди, які приїхали з інших регіонів, такими акціями показують, що вони вдячні, що їх тут тепло зустріли. Ми всі українці, тому маємо допомагати один одному, – відзначив народний депутат України Сергій Козир.

Окрім того, відзначив представник БФ “За Луганщину” Максим Моісеєв, усі переселенці, які прийшли на суботник, отримали продуктові набори.
– Я вже в Черкасах чотири місяці. Мені дуже подобається це місто, проте, звісно, хочеться додому. Сьогодні ж прийшли віддячити черкасцям за прихисток і поспілкуватися між собою, – розповіла Віра Іванівна, яка приїхала в Черкаси із Сєвєродонецька.

Зауважимо, з початку активних бойових дій у Черкасах знайшли прихисток майже 50 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Із перших днів війни в місті функціонує й допомагає переселенцям адаптуватися на новому місті Гуманітарний центр ЧМР.
“Ми готові й надалі приймати стільки внутрішньо переміщених осіб, скільки потрібно, – відзначив міський голова Анатолій Бондаренко. – І докладати всіх зусиль, аби вони почувалися як вдома, бо це жителі нашої країни. І основне наше завдання сьогодні – бути об’єднаними. Бо війна – одна для всіх, незалежно від того, на якій території живеш. Потрібно докласти всіх зусиль, аби здолати окупанта».

Наразі міська влада веде перемовини із Кабінетом Міністрів про будівництво мікрорайону для переселенців на території полігону, де би змогли оселитися близько 30 000 людей. Також планують переобладнати кілька будівель для облаштування в них тимчасового житла.
