Перша зміна дітей із Черкас поїхала на відпочинок у Карпати

Перша зміна дітей із Черкас поїхала на відпочинок у Карпати
в Новини

123 дитини з числа пільгових категорій вирушили на 14 днів до Карпат. Такий відпочинок організовано вперше і проводитиметься він за кошти міського бюджету Черкас. Загалом з вересня по грудень планується оздоровити 1050 дітей.

Про це повідомляє Департамент соціальної політики ЧМР.

У подорожі дітей супроводжуватимуть лікар та професійні вожаті табору, які влаштували для маленьких мандрівників та їхніх батьків урочисту зустріч перед посадкою в автобуси.

– Я маю освіту менеджера з туризму, закінчила спеціальні курси вожатих і вже 4 роки працюю в дитячих таборах, – розповідає Катерина Власова, одна з вожатих, які приїхали супроводжувати черкаських дітей. – У цьому таборі працюю вже п’яту зміну й сама від нього в захваті, тому, думаю, що й діткам у нас дуже сподобається. На них чекає цікавий і насичений відпочинок. Кожного дня ми проводимо якісь заходи: ходимо в гори, зокрема бували на горі Хом’як та Говерлі, їздимо на різноманітні екскурсії, готуємо різні виступи для дітей, займаємося в гуртках.

Самі ж діти налаштовані дуже позитивно і з нетерпінням чекали початку подорожі. Тато Анатолій Харченко, в будинку сімейного типу якого виховується 9 дітей, розповідає, що діти буквально рахували дні до від’їзду. З цієї родини поїхали відпочивати відразу семеро дітей.

– Про можливість такого відпочинку нам повідомив центр соціальних служб і ми відразу захопилися цією ідеєю. Багато хорошого чули про табір, тому сподіваємось, що це буде незабутній відпочинок і діти зможуть сповна насолодитися красою гір та відчути неповторний колорит Карпат. Ми дуже вдячні міській владі, департаменту соціальної політики за таку можливість, – наголосив Анатолій Харченко.

10-річна Меланія Величко, в якої тато з 2014 року служить в ЗСУ, також з нетерпінням чекала цієї подорожі.

– Я ще ніколи не була в Карпатах, але чула, що гори дуже красиві й дуже хочу їх побачити. А ще я люблю знайомитися з новими людьми, тому сподіваюся знайти в таборі нових друзів, – поділилася враженнями дівчинка.

Серед батьків, які прийшли проводжати дітей, були й воїни ЗСУ. Так, Владислав, який працював у міській раді, випроводжає свою 13-річну дочку Поліну та сподівається, що вона привезе цілий багаж незабутніх вражень, які залишаться на все життя.

І головне, як стверджують працівники табору, діти там поринуть в неповторну атмосферу природи, відключаться від новин про війну та зможуть фізично і душевно відновитися.

Нагадаємо, що загалом планується організувати 7 змін, по 14 днів кожна. Остання зміна повертається 22 грудня. Заяву на відпочинок можна подати у громадській приймальні департаменту соціальної політики за адресою: бульв. Шевченка, 307.