Перший безалкогольний фестиваль танців і фарб зібрав понад тисячу уманчан

Перший безалкогольний фестиваль танців і фарб зібрав понад тисячу уманчан
в Новини

Понад тисячу уманчан розфарбували перші осінні вихід у всі кольори веселки. В місті вперше відгримів фестиваль танців і фарб «Танці без кордонів», – пише Вечірня Умань.

Хореографічні колективи з великих міст і маленьких містечок запалювали публіку  феєричними танцями, під які відривались усі, як дорослі, так і непосидюча малеча.

Яскравих емоцій фестивалю додали фарби холі, уманчани влаштували кілька кольорових флешмобів. А під виступ гурту «Багіров бенд» із синіх та жовтих фарб утворили прапор України.

«От ти такий стоїш без настрою, і тут до тебе підбігає кілька геть незнайомих людей, обсипають тебе фарбою з ніг до голови,  та тягнуть танцювати з ними. Хочеш ти того чи ні, але посмішка сама з’являється на твоєму обличчі, і ти вже разом з усіма відриваєшся під запальну музику» – розповідає Олена Бугай, студентка.

3333

Фестиваль емоцій та кольорів завершився спільним виконанням гімну України учасниками гостями та організаторами фестивалю:

“Танці без кордонів” стали справжнім святом для усієї родини: малечу веселилася з аніматорами, молодь долучилась до фестивалю холі  і натанцюватись до схочу під улюблених ді-джеїв, а дорослі насолодитись якісною музикою від учасників Х-фактор, – гурту  «Багіров бенд»  – розповідає організатор фестивалю Мар’яна Ярова. – Фестиваль став яскравим прикладом того, що наша молодь вміє відпочивати тверезо, вміє обмінюватись емоціями, і заряджати енергією”.

11

222