Під час благодійної фотосесії у Черкасах зібрали понад 45 тис. грн для військових

Під час благодійної фотосесії у Черкасах зібрали понад 45 тис. грн для військових
в Новини

Не тільки зробити красиве фото у вишиванці, а й підтримати воїнів-черкащан мали змогу учасники благодійної фотосесії «Вишиваємо перемогу». Завдяки акції вдалося зібрати понад 45 тис. грн.

Про це ідеться на сайті Черкаської міської ради.


«Дякую усім, хто долучився до цієї доброчинної акції. Я вкотре переконуюся, що у нашому місті живуть не лише красиві, патріотичні, щирі, а й щедрі та небайдужі люди. Завдяки спільним зусиллям кожного вдалося зібрати 45311 гривень. Їх ми передамо нашим захисникам, які наразі змушені замість вишиванок носити бронежилети, аби над нашою Україною було мирне небо», – розповів міський голова Анатолій Бондаренко. 

Нагадаємо, у сквері «Юність» розмістили фотозону в етностилі, а поряд встановили скриньку, куди можна було робити благодійні внески для потреб військових. Світлини на волонтерських засадах робили відомі черкаські фотографи Олександр Якимович та Ольга Степан`ян.

За шість годин роботи фотозони сотні людей зробили понад півтори тисячі світлин.

Усі фото, зроблені під час під час благодійної фотосесії «Вишиваємо перемогу», завантажили на файлообмінник та опублікували на сторінках Черкаської міської ради в соціальних мережах (Facebook, Telegram).