Під час профілактичного рейду на Хімселищі поліцейські склали 20 адмінпротоколів (ФОТО)

Під час профілактичного рейду на Хімселищі поліцейські склали 20 адмінпротоколів (ФОТО)
в Новини

7 січня з метою виявлення та усунення причин і умов, що призводять до вчинення адміністративних і кримінальних правопорушень, поліцейські провели профілактичне відпрацювання району «Хімселище». Про це повідомляють в пресслужбі відомства. 

Загалом під час відпрацювання правоохоронці склали понад 20 адміністративних матеріалів.

До проведення рейду були залучені працівники Управління превентивної діяльності, Черкаського районного управління поліції, роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Черкаській області, бійці батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Черкаській області, поліцейські кінологічної служби та військовослужбовці Національної гвардії України.

Дільничні офіцери поліції перевірили 11 осіб, які перебувають під формальним та адміністративним наглядом, а також провели бесіди з приводу недопущення вчинення ними адміністративних і кримінальних правопорушень.

Працівники ювенальної превенції перевірили недобудови, місця скупчення неповнолітніх, провели роз’яснювальні бесіди про негативний вплив шкідливих звичок, недопустимість вживання підлітками наркотичних засобів, психотропних речовин, алкогольних напоїв та тютюнопаління.